Aktywnie i zdrowo - obóz sportowy dla dzieci pełen atrakcji i zabawy.

Biegać, skakać, latać, pływać – w tańcu, w ruchu wypoczywać! – to hasło obozu sportowego dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i świetną zabawę.

Zapraszamy na kolonie dla dzieci w nowoczesnym całorocznym obiekcie sportowo-rekreacyjnym położonym w kompleksie leśno-parkowym w Białogardzie. Na terenie obiektu znajduje się kompleks boisk i basen. W pobliżu znajduje się jezioro w do morza jest zaledwie 30 kilometrów.

Państwa pociechy pod okiem wykwalifikowanych trenerów sportu i pedagogów będą dążyć do doskonalenia rozwoju fizycznego, rozwijać sprawność i koordynację, poznawać zasady fair play i uczyć się współzawodnictwa i współpracy w grupie. Poznają również aktywne formy spędzania wolnego czasu.

W programie między innymi:
konkursy sportowe, gimnastyka, olimpiada, gry i zabawy zajęcia tematyczne – samoobrona, pierwsza pomoc, fitness… dyskoteki, kino, ognisko, karaoke zajęcia rozwijające kreatywność zajęcia nad jeziorem – pływanie, rowery wodne, kajaki całodniowy wyjazd do parku rozrywki Pomerania całodniowy wyjazd nad morze rajd pieszy pełne wyżywienie.

Wyjazd 1 lipca z Chojny (możliwy również przystanek w Widuchowej i Gryfinie). Powrót 8 lipca.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy i informacje pod nr tel. 783 462 355

Linki do ośrodka i parku rozrywki:
https://parkpomerania.pl/
http://www.sport.bialogard.info/
 
źródło: www.chojna24.pl